Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Evde ayak bakımı

Evde ayak bakımı

Evde ayak bakımı

Ayaklarınızın daha güzel görünmesi için bazı temel noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayak bakımının birinci ve en temel yolu pedikür yapmaktır. Pedikür hem ölü hücre tabakasının atılımını sağlar hem de daha sağlıklı ayaklara kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Pedikür ile ayaklarda oluşan nasır, çatlak, tırnak batması gibi sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.Pedikürü her hangi bir salon da yapabileceğiniz gibi kendi başınıza da yapabilirsiniz. Ancak doğru sırayı takip etmeniz şarttır.

Pedikür; 

İlk olarak ayaklarınızı yarım saat kadar ılık su da bekletmeniz gerekmektedir. Nemini aldıktan sonra ayak törpüsü ile ölü derinizi alın . Bu işlemi bir kaç kez tekrarlamanız gerekmektedir. Daha sonra tırnak etlerinizi törpünün ucuyla geriye itin. Bir pens ya da tırnak makası yardımıyla etlerinizi dikkatlice kesebilirsiniz. Tırnaklarınızı törpüyle şekillendirdikten sonra parlak bir görünüm alması için tırnak törpüsü ile törpüleyiniz. 

Sağlıklı ayaklar için ayaklarınızı mutlaka düzenli olarak bakmanız gerekmektedir. Sizler de ayaklarınıza gerekli olan değeri mutlaka veriniz. Çünkü onlar yaşam boyu sizleri taşımaktadır…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

foot careAyak kokusu giderici krem

Ayak kokusu problemi yaşayan bayan , erkek bir çok insan bulunmaktadır. Bu makalemiz de sizlere ayak kokusundan kurtulmanıza yardımcı olacak çok özel bir ayak kokusu giderici krem tavsiye edeceğiz. Ayak kokusu özellikle yaz ayların da ayakların daha fazla terlemesi sonucun da bakterilerin daha fazla üremesi ile meydana gelmektedir. Ayak kokusu probleminden kurtulmak için yapmanız gereken ilk olarak ayaklarınızı düzenli olarak yıkamaktır. Daha sonra da Foot Care ayak kreminden yardım alarak sizler de çok daha sağlıklı ayaklara kavuşabilirsiniz.

Foot Care ayak bakım kremi ayaklar da meydana gelen kokuyu önlemek amacı ile üretilmiş olan çok özel bir üründür. Uzun süreli olarak  ayak kokusundan kurtulmak istiyorsanız bu ürün sizlere yardımcı olacaktır. Ayak kokusu hem sizi hem de çevrenizi önemli derece de rahatsız eden ve sosyal ortamdan uzaklaşmanıza neden olan bir problemdir. Ayak kokusu yaşayan insanlar ne yazık ki hiç kimsenin evine gidemez, sosyal ortamlar da ayakkabılarını çıkaracağı ortamlar da bulunamaz bu neden ile de mutlaka bu sorundan kurtulmanız gerekmektedir…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

ayakAyak kokusuna ne iyi gelir ?

Ayakkabılarınızı çıkartmanız gereken ortamlardan kaçıyorsanız ayak kokusu probleminiz var demektir. Bu konu da merak etmeyin çünkü ayak kokusu yaşayan tek insan siz değilsiniz dünya üzerin de milyonlarca erkek bu sorunu yaşamaktadır. Ayak kokusunun başlıca sebebi ayakların gün için de terlemesi ve bu terin ayakkabı için de kuruması sonucun da meydana gelmektedir. Terin kendisi kokusuzdur ancak ter oluşumu bakterilerin üremesine neden olmaktadır. Bakteriler nedeni ile de ayak kokusu meydana gelmektedir.

Ayak kokusuna karşı doğru ayakkabı ve çorap seçmek çok önemlidir;

Teri tutmayan bir çorap giyip bir de üzerine her tarafı kapalı olan ayakkabıları giyerseniz başınız dertte demektir. Ayaklarınız hiç hava almayacak demektir bu durum. Bu neden ile polyester ve naylon olan çoraplardan uzak durmanız gerekmektedir. Pamuklu çoraplar sayesin de çok daha rahat edebilirsiniz. Hem ayaklarınızı rahat ettirir hem de teri tutarak ayak kokusunu azaltır.

Sağlıklı ayaklar için bir de aynı ayakkabıyı her gün giymemek çok büyük bir önem taşımaktadır. Ayakkabılarınızı değişimli olarak giyerseniz çok daha mutlu olacaksınız…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

ayak kokusu giderme yöntemleriayak kokusu giderme yöntemleri

Ayak kokusunun nasıl rahatsız edici bir koku olduğunu bilmeyen eminim ki yoktur. Her insan özellikle yaz ayların da yoğun tempo da iş yerlerin de çalışıyorlar ise ve ayakkabıları sürekli olarak ayakların da ise ayak kokusu kaçınılmaz bir durum olabilmektedir. Bu durum da yapmanız gereken en başta ayaklarınızı düzenli olarak yıkmaktır. Ayaklarınızın kokmasının sebebi bakteri oluşmasıdır. Ayaklar bakteriler için tam anlamı ile 5 yıldızlı otel kompleksi gibidir. Bakteriler nemli, karanlık ve sıcak yerleri çok sevdikleri için ayaklar bu anlam da bakteri üremesi için çok uygun bir bölgedir.

Ayak kokusu giderme yöntemlerinin başın da ayaklarınızı düzenli olarak yıkamak gelmektedir. Ayaklarınızı günde en az 2 kere yıkamanız gerekmektedir. Daha sonra yapmanız gereken her gün aynı ayakkabıyı giymemek olmalıdır. Seçtiğiniz çorapların pamuklu ve teri çeken çoraplar olması da önemli olan bir konudur. Ayak bakım kremleri kullanmak da bu konu da sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle Foot Care ayak bakım kremi bu konu da etkili bir üründür.

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI