Ayak kokusu

Ayak kokusu yaşayan birçok insan bu problemleri yüzünden psikolojik destek almaktadırlar. Çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı kişi kendisine olan özgüvenini de yavaş yavaş kaybeder. İnsan kendine ne kadar bakarsa baksın bu kokuyu önleyemeyebilir.

ayak kokusuBununla birlikte kokudan kurtulmak için kendince çözüm üretmeye çalışır. Bu probleme çare olacak tek ürünse foot caredir. Özel formülü sayesinde istenmeyen ayak kokusunu önler ve sizi mutlu etmeye yardımcı olur. Foot care tek kullanımda 120 gün ayak kokusunu önler.

Ten yapısına göre etkisi değişir ve daha uzun süreli bir kokusuz ayak sağlar. tendeki gözenekleri kapamadığı gibi ayaktaki terlemeyi de dengelediği için ayak kokusunu önler.

Özel formülü sayesinde ayak kokusuna neden olan bakteriler üzerinde etkisini gösterir. Bakterilerin üremesini engelleyerek sağlıklı ve kalıcı çözüm sunar. Ayaktaki terleme insan teninde oldukça doğal bir olaydır. Bu da ister istemez koku yapar ve rahatsızlık verir. Foot care ile ayak kokusu kremini kullanarak bu soruna son verecek ve rahat edeceksiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
© 2017