Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

foot care

foot care

Ayak kokusu insanın öz güvenine etki etmekle beraber psikolojik sorunları da beraberin de getirir.Ayak kokusu hem kişiyi hem de çevresinde ki insanları çok rahatsız eden bir durumdur.

Ayaklar ve eller vücudumuzda ki diğer noktalardan daha fazla ter üretir ve bu da insan da kötü bir koku meydana getirir. Ellerimiz ne kadar terlese de havayla temas içinde olduğu için ayaklarımız kadar koku üretmezler. Bakteri, ayak kokusu ile birleşerek izovalerik asidi üretir. Böylece daha fazla nem ve bakteri oluşmasını sağlar .

Ayak kokusunun başlıca 2 tane nedeni vardır bunlardan biri ayakkabı koku yapıyordur ya da ayaklarımız çok fazla terliyordur. Ayaklar terli olduğun da ayakkabının içinde hava da almadığı için çok çabuk bakteri üretir ve ayağınızın kokmasına neden olur. Ayak kokmasının bir diğer sebebi de genetik olmasıdır. Stres, kullanılan ilaçlar, hormonal değişiklikler de vücudun daha fazla terleyerek ayağın kokmasına sebep olmaktadır bu kokudan tam anlamıyla kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir yapmanız gereken sadece bir telefon açmak….

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI