Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

foot careAyak üşümesi nedir ?

Kış ayların da havanın sıcak olduğu zamanlar da bu durum karşı karşıya kalabileceğiniz bir zaman dilimidir. Bacaklar kanın geç gittiği bölgeler olduğu ve vücudun sonun da bulunduğu için bu tarz sorunlar meydana gelebilmektedir. Soğuk havalar da kan öncelikle hayati organların korunması için bu  bölgeler de toplanmaktadır. Bu neden ile ayaklar ve eller çok daha geç ısınmaktadır. Ancak havaların normal olduğu dönemler de de ayakların üşümesi normal olan bir durum değildir.

Bu tarz sorunlar hormonal dengesizlikler , dolaşım sorunları , kansızlık gibi değişik rahatsızlıklar olabilir. Bunun yanında alkol kullanımı, sigara kullanımı ve de vücudun susuz kalması da ayakların geç ısınmasına neden olabilir. Bu sorunun en başta dahiliye tarafından incelenmesi daha sonra neden bu problemin yaşandığı belirlenip duruma uygun branş doktorundan yardım almanız gerekmektedir.

Ayaklarınızın sizin de gereksiz ve anlamsız yere üşüyor ise mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Sizler de daha sağlıklı bir yaşam geçirmek ve sorunlardan uzak kalmak için uzman yardımı alınız…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak terlemesi ve koku Ayak terlemesi ve koku

Ayaklar günlük yaşamınız da sizlerin yükünü taşımakta ve genel de ayakkabı için de havasız kaldığı için de bir takım problemler yaşanabilmektedir. Ayak akşama kadar ayakkabı için de havasız kaldığı için terlemektedir. Bu terleme sonucun da ayaklar da bakteri üretimi meydana gelmektedir. Bakteriler havasız ve karanlık bölgeleri çok sevdikleri için ayak bölgesi onlar için çok kaliteli bir beş yıldızlı otelden farksızdır. Bu neden ile ayaklar da bakteriler birikir ve çekilmez bir koku meydana getirir. Yani ayak terlemesi ve koku beraberin de gelmektedir.

Ayak kokusu insanın hem kendisine hem de çevresine büyük bir koku rahatsızlığı vermesine neden olmaktadır. Bu rahatsızlığı engellemek için aslın da günde en az 4 kere ayağınızı sabun ile yıkamanız gerekmektedir. Ancak bu şekil de vakit bulamayan kişiler ayak kokusundan nasıl kurtulacaklarını bilmemektedirler. Bu konu da yapmanız gereken ayak bakım kremi olan Foot Care ayak kreminden yardım almak olmalıdır. Sizlere uzun süreli bu kokudan kurtulmak için bu üründen yardım alınız…

 

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

footAyak kokusu nasıl önlenir ?

Ayak kokusu bir çok insanın ortak problemidir en temiz olan insan da bile bu koku zaman zaman yaşanmaktadır. Ayak kokusunu tamamen yok etmek mümkün olmayabilir ancak ayaklarınızın terlemesini en az seviyeye indirerek bu problemden kurtulabilirsiniz.

  • Temizlik: Ayaklarınızı her gün düzenli olarak en az 2 kere yıkamanız gerekmektedir. Ayaklarınızı su dolu bir kapta bekleterek ve sabunla yıkamak ayaklarınızı daha temiz hale getirecektir.
  • Doğru çorapları seçin: Teri emen pamuklu çoraplar seçmeniz çok önemlidir ayaklarınızın nefes alabileceği çorapları giymek bu konu da önemlidir.
  • Ayakkabı değiştirmek: Aynı ayakkabıyı sürekli olarak giymek ayakkabının için de bakteri oluşmasına neden olabilir. Bu neden ile ayakkabılarınızı değiştirin.
  • Bakterileri öldürmek: Ayakkabılarınızı güneşte bekleterek ya da anti bakteriyel sprey sıkarak ayaklarınız da ki bakterileri öldürebilirsiniz.
  • Ayakkabıları yıkamak: Özellikle bir çok spor ayakkabı yıkamaya müsaittir. Ancak ayakkabılarınızı eliniz de yıkayın çamaşır makinası zarar verebilir.
  • Çıplak ayak ile dolaşmak: Evin için de özellikle de güneş alan yerler de çıplak ayak ile dolaşmak bu konu da işe yarayacaktır….

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI