Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Terleyen ve kokan ayaklar

Terleyen ve kokan ayaklar

Ayak kokusu bir çok insanın ortak problemleri arasın da yer almaktadır. Terleyen ve kokan ayaklar başlığını attık çünkü ayaklarınızın kokmasına neden olan ayaklarınızın terlemesi ve bunun sonucun da bakteri meydana gelmesidir. Terleyen ve nemli olan ayaklar da bakteri üremesi için son derece uygun olur çünkü bakteriler en çok sıcak ve nemli ve de karanlık ortamları çok sevmektedirler.

Ayaklarınızın kokmaması için çok fazla terlememesi gerekmektedir. Genellikle uzun süre ayakta çalışan ve sürekli olarak yürümek zorunda olan insanlar da ayak kokusu problemi sık olarak yaşanmaktadır. Bu tarz bir iş de çalışan insanların yapması gereken ayaklarını düzenli olarak yıkamak ve kesinlikle her gün aynı ayakkabıyı giymemek olacaktır. Her gün aynı ayakkabıyı giymek sizlerin daha çok ayak kokusu yaşamanıza neden olacak ve sizleri rahatsız edecektir.

Ayaklarınız da ki bakteri üremesini durdurmak için ilk olarak yapmanız gereken her akşam ayaklarınızı karbonatlı suya sokabilirsiniz. Bunun dışın da ayakkabılarınıza akşamdan soda dökebilirsiniz.

 

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayaklarınız da kadife yumuşaklığı !Ayaklarınız da kadife yumuşaklığı !

Ayaklarımız her zaman hayatımız boyunca bizleri ve yüklerimizi taşımaktadır. Sizlerin de ömür boyu yüklerinizi taşıyan ayaklarınıza mutlaka bakımını yapmanız gerekmektedir. Ayaklarınız da kadife yumuşaklığı ! Sağlamak istiyorsanız ayaklarınızın bakımını kesinlikle ihmal etmemeniz gerekmektedir. Ayaklarınıza gereken özeni mutlaka her zaman gösteriniz.

Ayakların yaz aylarında aşırı terlemesi ayakların kokmasına , mantar oluşabilmesine neden olabilmektedir. Bu tarz konular dan kendinizi korumanız için sizlere bir kaç öneri de bulunacağız.

Ayaklarınız da meydana gelen kokmayı önleyebilmek için ilk olarak yapmanız gereken her gün aynı ayakkabıyı giymemeniz gerekir. Sonrasın da bir gün giydiğiniz ayakkabıyı mutlaka havalandırmanız gerekmektedir.  Düzenli olarak çorap değişimi yapmalı ve ince çorapları tercih etmeniz gerekmektedir.

Ayaklarınıza nemlendiricili bakım kremleri her gün sürmeniz gerekir , Bunun dışın da hafta da 1 kere de ayak bakım kremleri ile ayak bakımınızı yapabilirsiniz.

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak kokusu ve mantar problemi !Ayak kokusu ve mantar problemi !

Ayak kokusu her zaman insanlara büyük problemler yaratmak da ve sosyal yaşamdan uzaklaşmalarına neden olmaktadır. Ayak kokusu yaşayan insanlar genel de içlerine kapanık, sosyal hayatların da faal olmayan insanlardır. Ayağı kokan insanlar ne yazık ki bir arkadaşının evine gitmek istemez ya da bir ortam da ayakkabısını çıkarmak istemez.

Ayak kokusu ve mantar problemi ! Konusu hakkın da ilk olarak söylememiz gereken ayak kokusuna ayaklar da meydana gelen bakteriler neden olmaktadır. Bu bakteriler her hangi birisin den sizlere geçtiyse mantar problemi ile de karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu neden ile ayak bakımınıza son derece önem göstermeniz gerekmektedir. Ayak bakımınıza dikkat etmezseniz ömür boyu sizleri taşıyan organlarınıza haksızlık etmiş olursunuz.

Ayaklarınız da meydana gelen problemlere karşı her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayak bakımınıza ilk olarak düzenli bir şekil de yıkayarak başlayabilirsiniz….

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak kokusu kanser habercisi olabilir !

Ayak kokusu kanser habercisi olabilir !

Ayak kokusu kanser habercisi olabilir !

İnsanlar çoğu zaman ayaklarının neden koktuğu hakkın da bir tespit de bulunamaz ancak uzmanlara göre ayak kokusu bir çok hastalığın habercisi olabilir. Bazı kanser çeşitleri el ve ayaklar da terlemeye neden olabilmektedir. Kalp krizinin ön safhasın da zaman zaman terleme meydana gelebiliyor. Ayak terlemesi gerçek anlam da kötü bir kokuya neden olabilmektedir. Ancak bu koku çoğu zaman ırsi olarak yaşanan bir durumdur. Ayak kokusunun altın da yatan nedeni çoğu zaman bulamasalar da ne yazık ki altın da bazı hastalıklar yatabilmektedir.

İnsanlar ayak kokusunun bir hastalığın habercisi olabileceğini bilmeleri gerekmektedir. Bir çok insan hayatlarının ayak kokusu sebebi ile mutsuzluk yaşamasın dan son derece rahatsızlık duymaktadırlar. Ayak kokusu problemine karşı yapabileceğiniz bir çok şey vardır. İlk olarak düzenli olarak ayaklarınızı yıkayarak ile başlayabilirsiniz. Sonrasın da karbonatlı su bakımı yaparak ayaklarınız da meydana gelen bakteri üremesini durdurmaya çalışabilirsiniz. Sirkeli su bakımı da ayaklar da meydana gelen kokular dan uzak kalabilirsiniz.

 

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI