Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Çatlak topuk bakımı Çatlak topuk bakımı

Ayak derisinde meydana gelen şişkin , kuru ve yağ eksikliği olan nasır tabakaları sonucun da oluşmaktadır.

Topuk çatlaklarının ilerlemesi durumun da mikroorganizmaların çatlar dan vücudun içine girmesi ihtimali nedeniyle tehlikeli olabilmektedir. Ayrıca bu nokta da bulunan sinir uçları çok fazla ağrı ve acı çekmenize neden olabilir.

Bu durumu düzeltmek için ilk olarak ağrı yapan tabanın düzgün bir şekil de alınması gerekmektedir. Bu işlem sonucun da basınç azaltıldıktan sonra yağlı krem sürülmesi gerekmektedir.

Bazı durumlar da alt deri tabakasına kadar ulaşan çatlakların onarılması için düzenli bir şekil de bakım yapılması gerekmektedir.

Sizler de ayak sağlığınıza mutlaka gereken değeri verin çünkü ayaklar da çatlakların oluşması gerçekten canınızı yakabilecek sonuçlar yaratabilir.

 

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak terlemesinin nedenleri ?Ayak terlemesinin nedenleri ?

Terleme, ter bezlerinin vücut ısısını korumak adına yaptığı son derece normal olan bir durumdur. Ayak terlemesi de son derece normal olan bir durum olmasına karşın bazen için den çıkılmaz ve başa bela olan bir hal alabiliyor. Ter kokusu olmayan bir salgı olmasına rağmen bakteriler ile birleştiği zaman ortaya istenmeyen ve çok kötü olan bir koku çıkabiliyor. Bu sorun kadın, erkek herkesi etkileyebilen bir sorundur. İnsanlar ayaklarının terlemesi ve kokmasın dan hem fiziki hem de psikolojik olarak olumsuz etkilenmektedirler.

Ayaklarınızın terlemesinin nedeni ter bezlerinizin çok fazla çalışması olabilir. Vücudun özellikle el ve ayak bölgelerin de çok fazla ter bezleri bulunmaktadır. Bu durum da el ve ayaklarınızın daha fazla terlemesine neden olmaktadır. Bu durumu yaşayan bireyler ne yazık ki şanssızdırlar. Ayak ısınızın normal den fazla olması sonucun da ayaklarınız terleyecek ve ne yazık ki bakterilerin üremesi sonucun da da koku meydana gelecektir. Bu kokudan kurtulmak için sizler de bu konu da yardım alınız…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Bedeni taşıyan ayaklara dikkat Bedeni taşıyan ayaklara dikkat

Her ne kadar ayaklarımızın kıymetini yeterince bilmesek de bizler bu yazımız da Bedeni taşıyan ayaklara dikkat başlığın da sizlere ayaklarımızın bizler için ne kadar önemli olduğu hakkın da sizlere bilgi vereceğiz. İnsanlar doğar ve 1 sene sonra ortalama olarak yürümeye başlarlar işte tam o gün den itibaren bütün yaşamamız boyunca ayaklarımız bizlerin yükünü çekmekte  ve de bizleri oradan oraya taşımaktadır. Peki bu kadar önemli bir organınız için neler yapıyorsunuz.

Çoğu insan ayaklarına bakmak amacı ile özel olarak bir şey yapmamaktadırlar. Ancak ayaklarına bakım yapmayan erkeklerin ilk olarak ayakların da koku meydana gelir ve bakteriler ile dolu bir ayak gerçekten de mide bulandırıcı olabilmektedir. Hiç yoksa insanların ayaklarına düzenli olarak temizlik bakımı ve de dinlendirme masajı yapmaları ve kan dolaşımını hızlandırmaları gerekmektedir.

Sizler de her zaman ayaklarınızın kıymetini bilin ve ayaklarınıza daha özenli bir şekil de davranmaya çalışın ki ayaklarınız sizi yarı yol da bırakmasın ve ömür boyu sağlıklı bir hayat geçirmenize yardımcı olsun…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak kokusunu ne giderirAyak kokusunu ne giderir

Ayak kokusu gerçekten de çok utandırıcı ve can sıkıcı olan bir problemdir. Bu problem karşısın da en temiz olan insanlar bile sorun yaşayabilmektedirler. Peki ayak kokusu neden olur ? Uzun süre ayakkabılarını giymek zorun da olanlar ve de ayakta çalışmak zorun da olan insanlar da bu problem çok daha fazla görülmektedir. Ayağınız akşama kadar terler ve bu terleme sonucun da oluşan bakteriler den dolayı ayaklarınız da bakteriler ürer ve kokuya neden olur.

Peki ayak kokusunu ne giderir ? Ayağınızın kokusundan kurtulmak için ilk olarak ayaklarınızı düzenli olarak yıkamanız gerekmektedir. Eğer ayaklarınızın kokusu bu şekil de gitmiyor ise ayak bakım kremleri , koku giderici kremler ya da sirke, soda gibi doğal yöntemler den de yararlanabilirsiniz. Her akşam ayaklarınızı sirkeli su da bekleterek ayaklarınızın bakteriler den arınmasını sağlayabilirsiniz.

Her akşam ayakkabılarınızın içine soda dökerek ayakkabıların için de oluşan bakterileri de ortadan kaldırabilirsiniz. Bu yöntemler sayesin de ayak kokunuzu en az seviyeye indirebilirsiniz.

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI