Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

ayak kokusuAyak kokusunu giderecek çay yöntemi

Çayın faydalarını ve zararlarını uzun yıllardır tartışma konusu olarak hayatımıza katıyoruz. Bu yazımız da sizlere çayın hiç aklınıza gelmeyecek olan bir özelliği olan ayak kokusuna iyi geldiğini anlatacağız. 

Ayağınız da sizleri ve çevrenizi çok rahatsız eden bir koku var ise yapmanız gereken her akşam ayaklarınızı 10 dakika kadar ılık bir çay suyunun için de bekletmek olacaktır. Göreceksiniz ki çok kısa süre için de yaklaşık olarak 10 gün sonun da ayaklarınız da hiç bir koku kalmayacak ve çok rahat edeceksiniz.

Çay ayak kokunuzu kısa sürede yok edecek ve sizlere mükemmel bir rahatlama sunacaktır. Çay dışın da ayaklarınızı sirke ya da karbonat ile de her akşam bakım yapabilirsiniz. Bu şekil de çok daha sağlıklı ayaklara sahip olacaksınız.

Çayın sadece ayak kokusu değil elleriniz de sarımsak ya da soğan kokusu ya da balık kokusu olduğun da çay ile ovalayarak yıkayabilirsiniz. Göreceksiniz ki bu konular dan hiç biri ayaklarınız da kalmayacak…

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak kokusu ve karbonat  Ayak kokusu ve karbonat 

Ayak kokusu günümüz de bir çok kişinin kabusları arasında yer alan sorunlar dan bir tanesidir. Özellikle bütün gün ayakkabı giymek zorun da kalan bireyler bu sorunu çok daha fazla yaşamaktadırlar. Bu neden ile bir kere koku bulaşan ayakkabıyı ne yaparsanız yapın koku çıkmaz. Bu neden ile de aynı ayakkabıyı her gün giymemeniz gerekir. Ayakkabılarınızı dönüşümlü olarak giyerek koku oluşumun dan koruyabilirisiniz.

Ayaklarınız gün boyu ayakkabıların için de olduğu zaman sıcağın da etkisi ile ayak daha fazla bakteri üretmektedir. Bakteriler de ayaklarınız da koku oluşmasına neden olmaktadır. Özellikle yaz ayların da kapalı ayakkabılar tercih etmek yerine ayaklarınızın hava almasını sağlayacak sandalet ya da kenarları açık ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Ayak kokunuzu bir kaç şekil de ortadan kaldırabilirsiniz. 

  • Ayak kokusu ilk olarak karbonat yardımı ile ortadan kalkabilir. Her akşam ayaklarınızı karbonatlı suda bekletin.
  • İkinci seçenek ise sirkeli su kullanmak olacaktır.
  • Diğer bir seçenek ise ayaklarınızı kınalı suda beklettiğiniz de koku oluşumu yok olacaktır.

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

ayakAyaklarınızı her zaman sevin !

Ayaklarımız tartışmasız vücudumuzun en önemli organları arasın da yer almaktadır. Ayaklarımıza ayrı bir özen göstermemiz gerekmektedir. Çünkü ayaklarımız bir ömür boyunca bizleri taşımaktadır ve yükümüzü çekmektedir. Bu neden ile ayaklarınızı her zaman sevmeniz gerekmektedir. Ayaklarınızı ne kadar severseniz sizleri o kadar rahat ettirecek ve her hangi bir problem yaşamadan hayatınıza devam edebileceksiniz.

Ayak sağlığı her zaman hayat kalitenizin artması açısın dan son derece büyük önem taşımaktadır. Özellikle ayaklarınıza düzenli olarak masaj yaptırabilirseniz çok daha rahat edecek ve burada ki kan akışını hızlandırarak daha güzel ayaklara sahip olabileceksiniz.

Ayakkabı seçerken ya da çorap seçerken ayak sağlığınız için dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayağınızın rahat etmediği ayakkabıları kesinlikle giymeyin. Ayaklarınızı havasız bırakacak terletecek çoraplar dan da kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Yanlış çorap seçimi sizlere mantar olarak geri dönebilir. Bu neden ile ayak sağlığınız için pamuklu çorapları tercih ediniz…

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI