Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Giderme

Ayak kokusu giderme

1

Çamaşır suyu kullanın. Bir galon ılık suya yaklaşık iki çorba kaşığı (1 ons) çamaşır suyu ekleyin. Bu çözümde ayaklarınızın günde 5-10 dakika boyunca bir hafta boyunca ıslatın. Cildinize kuruyacak kadar ıslatılmış buluyorsanız, bebek yağı uygulayabilirsiniz.

Beyaz çoraplarınızı çamaşırların içinde ağartın. Ayakkabılarınız dayanabilirse, aynı çözümü ayakkabılarınızın içerisine ekleyin ve batırın. 1/2 saat bekleyin ve daha sonra onları lavabonun içinde durulayın. Onları tekrar giymeden önce iyice kurulayın.

 

 

2

Çaydanlık ıslatın. Ayağınızı bir hafta boyunca günde 30 dakika ıslatın. Çaydaki tanik asit cildinizi kurutur. [4]

 

3

Tuzlu su kullanın. Her su çeyreği için yarım bardak kaşer tuzu uygulayın. Yatırdıktan sonra, ayaklarınızı durulamayın ve iyice kurutun. [5]

 

4

Alüminyum asetat uygulayın. Bu ayaklarımı kurutur. 1 paket Domeboro tozu veya 2 çorba kaşığı Burow’un Çözeltisini (her ikisi de tezgah üstü) 1 pint suda karıştırın. Her seferinde 10 ila 20 dakika bekleyin.

 

Bir pişirme tozu karışımı yapın. Her su çeyreği için bir çorba kaşığı kabartma tozu uygulayın. Bu, cildi daha alkali yapar, bu da bakteriyel büyümeyi engeller.

Ayak kokusu atmak Adım 22 başlıklı resim

 

Sirke suda karıştırın. Bu cildi daha asidik yapar. Her 1 litre su için 1/2 kap sirke ekleyin.

Unutmayın ki bazı insanların ayak kokusu “sirkin” olarak tanımlanabilir; eğer bu sizsiniz, bu emmek şeyleri daha da kötüleştirebilir.

 

 

Bebek tozunu ayakkabılarınıza koyun. Ayakkabılarınıza ve çoraplarınızda bebek tozu veya kabartma tozu uygulamak gelecekteki kokuların kurumasına yardımcı olacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )