Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak kokusuna ne iyi gelir ?

ayakAyak kokusuna ne iyi gelir ?

Ayakkabılarınızı çıkartmanız gereken ortamlardan kaçıyorsanız ayak kokusu probleminiz var demektir. Bu konu da merak etmeyin çünkü ayak kokusu yaşayan tek insan siz değilsiniz dünya üzerin de milyonlarca erkek bu sorunu yaşamaktadır. Ayak kokusunun başlıca sebebi ayakların gün için de terlemesi ve bu terin ayakkabı için de kuruması sonucun da meydana gelmektedir. Terin kendisi kokusuzdur ancak ter oluşumu bakterilerin üremesine neden olmaktadır. Bakteriler nedeni ile de ayak kokusu meydana gelmektedir.

Ayak kokusuna karşı doğru ayakkabı ve çorap seçmek çok önemlidir;

Teri tutmayan bir çorap giyip bir de üzerine her tarafı kapalı olan ayakkabıları giyerseniz başınız dertte demektir. Ayaklarınız hiç hava almayacak demektir bu durum. Bu neden ile polyester ve naylon olan çoraplardan uzak durmanız gerekmektedir. Pamuklu çoraplar sayesin de çok daha rahat edebilirsiniz. Hem ayaklarınızı rahat ettirir hem de teri tutarak ayak kokusunu azaltır.

Sağlıklı ayaklar için bir de aynı ayakkabıyı her gün giymemek çok büyük bir önem taşımaktadır. Ayakkabılarınızı değişimli olarak giyerseniz çok daha mutlu olacaksınız…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )