Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak kokusunu ne giderir

Ayak kokusunu ne giderirAyak kokusunu ne giderir

Ayak kokusu gerçekten de çok utandırıcı ve can sıkıcı olan bir problemdir. Bu problem karşısın da en temiz olan insanlar bile sorun yaşayabilmektedirler. Peki ayak kokusu neden olur ? Uzun süre ayakkabılarını giymek zorun da olanlar ve de ayakta çalışmak zorun da olan insanlar da bu problem çok daha fazla görülmektedir. Ayağınız akşama kadar terler ve bu terleme sonucun da oluşan bakteriler den dolayı ayaklarınız da bakteriler ürer ve kokuya neden olur.

Peki ayak kokusunu ne giderir ? Ayağınızın kokusundan kurtulmak için ilk olarak ayaklarınızı düzenli olarak yıkamanız gerekmektedir. Eğer ayaklarınızın kokusu bu şekil de gitmiyor ise ayak bakım kremleri , koku giderici kremler ya da sirke, soda gibi doğal yöntemler den de yararlanabilirsiniz. Her akşam ayaklarınızı sirkeli su da bekleterek ayaklarınızın bakteriler den arınmasını sağlayabilirsiniz.

Her akşam ayakkabılarınızın içine soda dökerek ayakkabıların için de oluşan bakterileri de ortadan kaldırabilirsiniz. Bu yöntemler sayesin de ayak kokunuzu en az seviyeye indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )