Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak üşümesi nedir ?

foot careAyak üşümesi nedir ?

Kış ayların da havanın sıcak olduğu zamanlar da bu durum karşı karşıya kalabileceğiniz bir zaman dilimidir. Bacaklar kanın geç gittiği bölgeler olduğu ve vücudun sonun da bulunduğu için bu tarz sorunlar meydana gelebilmektedir. Soğuk havalar da kan öncelikle hayati organların korunması için bu  bölgeler de toplanmaktadır. Bu neden ile ayaklar ve eller çok daha geç ısınmaktadır. Ancak havaların normal olduğu dönemler de de ayakların üşümesi normal olan bir durum değildir.

Bu tarz sorunlar hormonal dengesizlikler , dolaşım sorunları , kansızlık gibi değişik rahatsızlıklar olabilir. Bunun yanında alkol kullanımı, sigara kullanımı ve de vücudun susuz kalması da ayakların geç ısınmasına neden olabilir. Bu sorunun en başta dahiliye tarafından incelenmesi daha sonra neden bu problemin yaşandığı belirlenip duruma uygun branş doktorundan yardım almanız gerekmektedir.

Ayaklarınızın sizin de gereksiz ve anlamsız yere üşüyor ise mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Sizler de daha sağlıklı bir yaşam geçirmek ve sorunlardan uzak kalmak için uzman yardımı alınız…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )