Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayakkabı Dondurma

Ayakkabı Dondurma

 

1

Kokuyu dondurun. Ayakkabılarınızı dondurucu boyutunda yapışkan plastik poşetlere koyun (gerekirse ayakkabı başına birer tane) ve gece boyunca derin dondurucuya koyun. Soğuk kokuya neden olan herhangi bir mantar veya bakteri öldürmelidir.

Yöntem

7

Çorap Kullanma

 

1

Mümkünse çorap giyin. Nefes pamuklu çoraplar, ayakkabılarınızı biraz daha temiz tutarak ayaklarından gelen nemin bir kısmını emmeye yardımcı olur.

Daire veya yüksek topuklu ayakkabı giyiyorsanız, gösterilmeyecek çorap giyebilirsiniz. Topuk sırtınızı, ayaklarınızın yan ve altını ve parmaklarınızın önünü örtmek için kesilmelidirler.

Çalışan çorap kullanın. Ayaklarınızı kuru tutmaya yardımcı olan “nem çekici” teknoloji uyguluyorlar.

Yöntem

8

Taban veya Astar

 

1

Sedir iç tabakları veya cips kullanın. Cedar mantar önleyici özelliklere sahiptir ve genellikle kıyafetleri deodorize etmek için kullanılır. Ayakkabı tabanlarında kalacaktı, oysa cips gece takılmalı ve sabah çıkartılmalıydı.

 

2

Koku kontrollü tabanlık koyun. Koku kontrol eden tabanlıklar, tabanın şeklinize uyacak şekilde kesilebilir ve birkaç farklı renkte olabilir. Bunlar sandaletler, yüksek topuklu ayakkabı veya açık ayakkabı için iyi çalışıyor.

Astarı, çift taraflı küçük şeritler veya kauçuk çimento bezleri ile sabitleyin. Bunlar, mantar tabanının kolaylıkla çıkarılabilir halde kalmasına yardımcı olacaktır.

 

3

Gümüş ayakkabı astarları kullanın. Gümüş içeren astarlar anti-mikrobiktir ve koku veren bakterilerin büyümesini engeller.

 

4

Kurutucu tabakalarını kullanın. Bunları kullanırken basitçe birkaç kurutucu yaprağını ayakkabılarınıza koyun. Bunlar anında koku kokusunu giderir.

Yöntem

9

Ayakkabı Yıkama

 

1

Ayakkabılarınız yıkanabilirse, onlara banyo yapın. Onları çamaşır makinesine atın ya da nazik bir temizlik için onları deterjan banyosuna batırın. İçeri, özellikle de (taban astarı) da temizlediğinizden emin olun ve tekrar kullanmadan önce ayakkabıların tüm bölümlerinin kurumasına izin verin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )