Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayakkabılarınızın Kokuşmasını Önleme

Ayakkabılarınızın Kokuşmasını Önleme

 

Ayakkabılarınızdan ve ayağınızdan gelen ufak ama büyüyen kokunun rahatsız mısınız? Ayak kokusu herhangi bir şeyden kaynaklanabilir: bir çift ayakkabının aşırı kullanımı, bakteriyel veya mantar enfeksiyonu veya havalandırma olmaması. Güzel vuruşlarınızda gelen bu keskin, misk kokusu, kurtulmak istersen, daha fazla kendinizi yormayın. Kokuşmamak için ayakkabılarınızı nasıl tutacağınız hakkında bir tartışma için okumaya devam edin.

 

 

 

Yöntem

1

Doğru Ayakkabı Seçimi

Ağrısız Ayakkabıları Düzelt Adlı 4. Adım başlıklı resim

1

Size uygun ayakkabılar giyin. Ayakkabılarınız sana uymuyorsa, ayaklarınız her zamankinden daha fazla terleyebilirdi (inanılmaz derecede rahatsızlık verici olmaktan). Ayakkabı almadan önce takılıyorsunuz ve ayağınız sarsmaya başlarsa podiatristi görmekten korkmayın.

Stretch Shoes başlıklı resim Step 6

2

Nefes alabilen kumaşlara sahip ayakkabılar giyin. Korkunç bir devrim niteliğinde bir fikir değil, daha nefes alabilen kumaşlara sahip ayakkabı giymek ayak ter ve kokusunu azaltacaktır. Sentetik kumaşlar genellikle nefes almıyor. En nefes alabilen kumaşlar şunları içerir:

Pamuk

Keten

Deri

Kenevir.

Yöntem

2

Ayakkabılara Bir Mola Verme

 

1

Alternatif ayakkabılar. Aynı ayakkabı çiftini üst üste iki gün giymekten kaçının. Bu, onlara tekrar giymeden önce onlara hava atma şansı verir.

Adlı Keep Adım Beyaz Adidas Süperstar Ayakkabı Temiz Adım 10

2

Ayakkabılarınıza iyi havalandırma yapın. Ayağınız havalandırılmalı, ayakkabılarınızı da çıkarın. Dışarıda güzel ve güneşli olduğunda, ayakkabılarınızın sensiz dışarıda oynatılmasına çekinmeyin. İşte bu – onlara güzel bir mola verin!

Kar Zincirleri Yükleme başlıklı resim Adım 13

3

Ayakkabı çizmelerini ver. Kokulu ayakkabıları kışın arabaya atın. Onları birkaç gece ve gündüz donarken bekletin. Onların giymeden önce oda sıcaklığına yavaşça ısıtmalarına izin verin.

Yöntem

3

Kişisel temizlik

 

1

Ayaklarınızı her gün veya her gün antimikrobiyal sabunla yıkayın. Ayaklarınızın ve ayakkabılarınızın kokusunu mantar veya bakteri oluşturuyorsa, kaynağın kokusuna saldırmak iyi bir fikirdir. Duş alırken her gün, her iki ayağınızı da antimikrobiyal veya antibakteri edici sabunla iyice silin.

Ayaklarınızı her gün antimikrobiyal sabunla yıkayıp yıkamayacaklarını öğrenin. Her gün onları yıkamak onları kuru ve çatlamış bırakabilir. Ayaklarınız kuruysa, yıkadıktan sonra nemlendirin ve her gün antimikrobiyal yıkama ile ayaklarınızı yıkamayı düşünün.

 

2

Deodorantı ayağınıza koyun. Bu garip gelebilir, ancak ayaklarýnýn da terlediđini unutmayýn. Ayaklarınız için yapılmış olan bir deodorant takın (diğer bir deyişle başka yerde kullanmayın) ve her sabah uygulayın.

Yöntem

4

Bebek pudrası

Nemlendiklerinde ayaklarınız kokuyorsa, nemli kalmalarını önlemek için iyi bir yol (her seferinde bir nefes almayı bir kenara bırakmayın), onları bebek veya talk pudrasıyla toz haline getirmektir. Toz hoş fakat ince bir kokuya sahiptir ve ayağınızın terlemesine yardımcı olabilir.

Ayağınıza bebek tozu veya Altın Bond koyun. Sonra çoraplarla örtün.

Başlıklı resim Squeaks Out Air Jordan Sneakers Adım 4

2

Ayakkabıların içine bir parça daha bebek pudrası koyun. Sonra ayakkabıları giyin.

Yöntem

5

Karbonat

 

1

Pişirme soda ile deodorize edin. Onları çıkardığınızda her gece ayakkabılarınıza biraz serpin. Sabahları ayakkabılarınızı koymadan önce, aşırı pudradan kurtulmak için ayakkabıları dışarıya alın ve tabanları biraraya getirin.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )