Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayaklarımızın önemi !

ayakAyaklarımızın önemi !

Ayaklarımız bütün yükümüzü taşıyan ve en fazla kemik yapısına sahip olan organımızdır. Ayaklarımızın sağlıklı olması gün için de daha kaliteli bir yaşam geçirmenizi sağlamaktadır.

Ayak sağlığımız için bazı kurallara dikkat etmemiz gerekmektedir;

Giydiğiniz ayakkabı ya da terliklerin çok fazla dar olmaması gerekmektedir. Dar olan ayakkabılar ayaklarınızın şekli olarak bozulmasına eklemlerin bozulmasına neden olmaktadır.

Gün için de uzun süreli oturmak ayaklarınızın şişmesine ve ayakkabılarınızın daralmasına neden olabilmektedir. Masa başı işler de çalışan insanların mutlaka gün için de kısa yürüyüşler yapması gerekmektedir. Bu hareket ile kan dolaşımınızı hızlandırarak ayaklarınızın rahatlamasını sağlayacaksınız.

Yaz ayların da ayakkabıların içine bir çok insan çorap giymek istemez. Ayaklarınıza çorap giymemek ayaklarınızın terlemesine ve kötü bir koku meydana gelmesine neden olmaktadır.  Yaz ayların da ayakkabılarınızın içine çorap giymeyi ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Akşam eve geldiğiniz de ayaklarınızı ılık su ile yıkayarak sonrasın da iyi bir şekil de kurulayınız. Ayaklarınızı biraz yüksek de tutarak biraz dinlendirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )