Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Evde ayak bakımı

Evde ayak bakımı

Evde ayak bakımı

Evde ayak bakımı

Ayaklarınızın daha güzel görünmesi için bazı temel noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayak bakımının birinci ve en temel yolu pedikür yapmaktır. Pedikür hem ölü hücre tabakasının atılımını sağlar hem de daha sağlıklı ayaklara kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Pedikür ile ayaklarda oluşan nasır, çatlak, tırnak batması gibi sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.Pedikürü her hangi bir salon da yapabileceğiniz gibi kendi başınıza da yapabilirsiniz. Ancak doğru sırayı takip etmeniz şarttır.

Pedikür; 

İlk olarak ayaklarınızı yarım saat kadar ılık su da bekletmeniz gerekmektedir. Nemini aldıktan sonra ayak törpüsü ile ölü derinizi alın . Bu işlemi bir kaç kez tekrarlamanız gerekmektedir. Daha sonra tırnak etlerinizi törpünün ucuyla geriye itin. Bir pens ya da tırnak makası yardımıyla etlerinizi dikkatlice kesebilirsiniz. Tırnaklarınızı törpüyle şekillendirdikten sonra parlak bir görünüm alması için tırnak törpüsü ile törpüleyiniz. 

Sağlıklı ayaklar için ayaklarınızı mutlaka düzenli olarak bakmanız gerekmektedir. Sizler de ayaklarınıza gerekli olan değeri mutlaka veriniz. Çünkü onlar yaşam boyu sizleri taşımaktadır…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )