Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Foot care ayak bakım kremi

Foot care ayak bakım kremi Foot care ayak bakım kremi

Ayaklarımız vücudumuz da en önemli olan organlarımız dan bir tanesi olmak ile beraber en çok eklem ve kemik bulunan bölgelerimiz den bir tanesidir. Bütün ömrümüz boyunca ayaklarımız yükümüzü çekmektedir. Bu neden ile de ayaklarımız her zaman biraz şımarmayı ve bakımı hak etmektedir. Foot care ayak bakım kremi hakkın da sizlere biraz bilgi vermeye çalışalım.

Foot care ayak bakım kremi , tek kullanımlık olan bir üründür. Gece yatmadan önce ayaklarınıza ince bir tabaka halin de sürülmek de ve üzerine özel olarak kutusunda gelen çorabını giyerek 24 saat boyunca ayaklarınız da bekletmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrası ayak bakımınızı tamamlamış olacaksınız.

Foot care krem ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için sitemiz de yer alan sipariş ve destek hattımız dan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her konu da sizleri bilgilendirecek ve ürün kullanım talimatlarını sizlere aktaracaklardır. Kargolarınız 1-2 iş günü içerisin de adreslerinize kargolanmaktadır. Siparişlerinizi isterseniz sizlere yakın olan kargo şubelerin den de teslim alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )