Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

kokusuz ayaklar için krem

ayak

Günümüzde insanlar ayak kokuları yüzünden dışlanmakta ve hor görülmektedir. Ayak kokuları her insanda oluşabilmektedir. Ayak kokularının oluşmasında birçok neden rol oynamaktadır. Bu nedenlerin başında ayak terlemeleri gelmektedir. Ayakları terleyen insanların hepsinde ayak kokuları gözlemlenmektedir. Normalde ayaklarda oluşan terler renksiz ve kokusuzdurlar. Ancak akşama kadar ayağın içinde kalan ayaklar terleyerek mikroorganizmaların oluşmasına zemin hazırlamaktadırlar.

Ayak kokularını önlemek için ilk olarak kendi ayak sağlığımızı ve bakımımızı en üst seviyede tutmamız gerekmektedir. Her gün düzenli olarak en az 3 defa ayaklarımızı yıkamalı ve çoraplarımızı değiştirmeliyiz. Bunun yanı sıra ayakkabı alırken havalandırmalı ayakkabı almaya özen göstermeliyiz. Eğer havalandırmalı ayakkabımız yoksa ayaklarımızı arada bir havalandırmamız gerekmektedir.

Günümüzde bazı insanların ayakları bunları uyguladıktan sonra kokmaya devam etmektedir. Burada devreye foot care ayak kremi girmektedir. Bu krem sayesinde artık uğraşmadan ayak kokularınızı giderebilirsiniz. ilk kullanımda 120 güne kadar engellemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )