Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Ayak Mantarı

                    İnsanların günlük hayatlarında en çok yıprattıkları organlar el ve ayaklardır. Bu yüzden özellikle ayaklarda birçok sorunla karşılaşılabilir. Bunun nedeni de ayaların eller gibi hava ile temas şansının olmamasıdır. Ayaklarda karşılaşılan sorunlardan biri olan ayak mantarı kısa bir tedavi sürecinde giderilebilir, fakat yine de bu sorunu önleyebilmek için bazı önemli ayrıntıları hayatımıza uyarlamamız gerekir.

ayak-mantari

Öncelikle kendimize has ayakkabımız, havlumuz olmalı ve bunları da çok sık ya da üst üste yoğun bir şekilde kullanmamalıyız. Ayakların hava alabilmesine dikkat edilmeli; terleme sonucunda oluşan nemli ortamdan ayaklar uzak tutulmalıdır. Bunun için de özellikle çoraplara dikkat edilmeli ve ayakta oluşan teri emebilen pamuklu çoraplar tercih edilmelidir.

Bu durumdan kurtulmak için eve gittiğiniz de ayağınızı soğuk veya sıak su ile yıkamanız gerekir.  Her gün bunu düzenli olarak yapınız.  Ayağınızı kurulamadan dışarı çıkmayın. Eğer kurulamazsanız ayak terlemesine neden olabilir. Buda ayak manarı oluşmasına yardımcı olmaktadır.  Ayak mantarınız var ve bu sorundan kurtulmak istiyorsanız  ayak kokusu kremi ile tanışının. Siba ilaç firması taraafından  üretilen bu ürün 120 gün boyunca ayak kokusunu önlüyor.

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI