Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış

Foot Care Ayak Bakımı

                Tiroid ve ter bezlerinin fazla çalışmasından kaynaklanan ayak kokusunu önleyebilmek için ayak sağlığına özen göstermek gerekir. Giyilen çoraplardan ayakkabılara kadar bütün eşyalara dikkat edilmeli ve bunlar satın alınırken de en ince ayrıntısına kadar araştırılmalıdır. Özellikle iş hayatı yoğun geçen insanların karşılaştığı önemli sorunlardan biridir ve çeşitli kremlerle soruna çözüm getirilebilir.

FOOT-CARE-AYAK-KOKUSUNA-SON-KREM-5LI-PAKET__41234342_0

Ayak kokusuna çözüm niteliğinde olan foot care ayak bakımı konusunda önemli bir tedavi çeşididir ve birçok insan tarafından da uygulanmaktadır. Ayak yüzeyine ve parmak aralarına ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Kremin sürülmesinden önce de ayağın gerektiği gibi temizlenmesi gerekir. Çorabı çıkarır çıkarmaz ayağa sürülen bir krem pek de mantıklı bir seçim olmayacaktır.

Bu krem  Siba ilaç firması tarafından  2008 yılında üretiltmiştir.  Foot care ayak bakım kremi  Tsk’de  test edilmiş ve 120 gün ayak kokusundan  sizleri uzaklaştırır. Ayağınız kokuyor ve bu sizi rahatsız mı ediyor hemen bu krem ile tanışın sorunlarınızdan kısa sürede kurtulma şansı yakalayın.

Ayak Kokusu Kremi GÜNCEL BLOG YAZILARI