Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

terleyen ve kokan ayaklar için çözüm

ayak

Ayak kokuları bizim toplumuzda yüz kızartıcı davranışlardan birisi olarak bilinmektedir. Ne kadar insanlık hali bir durum olsa da ayak kokularının oluşmasında ki en büyük suçlu biziz. Ayak kokuları ayak terlemelerinin sonucunda oluşmaktadır. Normalde insanlarda oluşan terler kokusuz ve renksiz oluşmaktadır. Ancak ayaklarda kapalı ortamda oluşan terler bakteri ve mikroorganizma oluşumlarına neden olmaktadır. Buna bağlı olarak da ayak kokuları meydana gelmektedir.

Ayak kokularını gidermek için düzenli olarak ayaklarımızı yıkamamız ve ayak terlemelerini önlememiz gerekmektedir. Bu nedenle alacağımız ayakkabıların havalandırmalı olmasına özen göstermemiz gerekmektedir. Ayaklar ne kadar hava alırsa bakteri ve mikroorganizma oluşumu o kadar önlenmektedir. Günümüzde insanlar daha çok foot care ayak koku giderici kremi kullanmaktadır.

Bu krem kalıcı olarak ayak kokularını gidermektedir. Sizlerde ayak kokularınızdan şikâyetçiyseniz bu ürünü kullanarak tek kullanımda 4 ay kokusuz ayaklara sahip olabilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olacak  bir üründür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )