Ayak Kokusu Kremi Foot Care Sipariş, Bilgi ve Satış Ürün Görseli

Terleyen ve kokan ayaklar

Terleyen ve kokan ayaklar

Terleyen ve kokan ayaklar

Ayak kokusu bir çok insanın ortak problemleri arasın da yer almaktadır. Terleyen ve kokan ayaklar başlığını attık çünkü ayaklarınızın kokmasına neden olan ayaklarınızın terlemesi ve bunun sonucun da bakteri meydana gelmesidir. Terleyen ve nemli olan ayaklar da bakteri üremesi için son derece uygun olur çünkü bakteriler en çok sıcak ve nemli ve de karanlık ortamları çok sevmektedirler.

Ayaklarınızın kokmaması için çok fazla terlememesi gerekmektedir. Genellikle uzun süre ayakta çalışan ve sürekli olarak yürümek zorunda olan insanlar da ayak kokusu problemi sık olarak yaşanmaktadır. Bu tarz bir iş de çalışan insanların yapması gereken ayaklarını düzenli olarak yıkamak ve kesinlikle her gün aynı ayakkabıyı giymemek olacaktır. Her gün aynı ayakkabıyı giymek sizlerin daha çok ayak kokusu yaşamanıza neden olacak ve sizleri rahatsız edecektir.

Ayaklarınız da ki bakteri üremesini durdurmak için ilk olarak yapmanız gereken her akşam ayaklarınızı karbonatlı suya sokabilirsiniz. Bunun dışın da ayakkabılarınıza akşamdan soda dökebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )